שירותי ייעוץ עסקי מקצועי

ברוכים וברוכות הבאים,

לאחר שסייעתי לעשרות עסקים שונים, וצעדתי יחד איתם אל היעדים. אני מזמין גם אתכם לייעוץ עסקי ממוקד תוצאות.

מילים גבוהות, אך מה הן באמת אומרות? משמעותן בניית תוכנית עסקית מלאה, הגדרת יעדים המגובים בנתונים ובמטרות ברות השגה, הבנה מדוקדקת של כל צעד וצעד אותו נערוך, הן בראייה לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

הייעוץ ניתן ליזמים המבקשים להקים עסק חדש ולבעלי ובעלות עסקים וחברות קיימים.

ניסיון מהשטח

אחלוק אתכם אפילו סוד: אני נוקט כאן בפסקה זו בשיטה אותה מיישם בכל עסק ועסק – מהי הייחודיות שלכם? מה הופך אתכם לטובים יותר? שונים מן המתחרים?

אני כיועץ עסקי רואה לנכון להבליט את העובדה שלא בחרתי להיות יועץ עסקי; זהו תהליך שהתגבש במרוצת הזמן. ה'תחנות' שעברתי בנו את הניסיון והיכולת שלי לעזור לאחרים.

אני בוגר תואר ראשון בהנדסה תעשיה וניהול ותואר שני (M.A) בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן, ולאורך השנים כיהנתי בתפקידי ניהול בכירים הנוגעים בתחומי השירות, המכירות והתפעול. את הניסיון שצברתי מהשטח, אני פועל ליישם בכל עסק ועסק אותו אני מלווה.

מהי הזדמנות עסקית

קל לומר, אבל כיצד מגשימים את היעדים בפועל?

המטרה המובהקת שנכונה לכל עסק וחברה, ובכל היקף פעילות היא זהה: כולם ככולם שואפים לרווחיות גבוהה, ולשיפור הרווחיות.

במסגרתו של התהליך, אבקש להיות חלק מהעסק שלכם, להכיר את הנפשות הפועלות, את האגפים והמחלקות, את התהליכים הנדרשים עד למתן השירות ו/או אספקת המוצר לקהל הלקוחות.

תמיד יש מה לשפר, ולעתים הסתכלות של גורם חיצוני אובייקטיבי, יכולה לסייע רבות בקידום תהליכים שיובילו לצמיחה ושגשוג.

הייעוץ מגובה בנתונים, מותאם לצרכי ופעילות העסק, ומתאפיין ביחס אישי וזמינות מלאה. זה אני ואתם יחד. רק כך, לראות עיניי, נוכל להצליח.

כל שינוי גדול מתחיל בצעד אחד קטן

אני מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות >

התהליך שנעבור ביחד

הכרת אופי העסק וההון האנושי

בתחילת הדרך נכיר את ההון האנושי כדוגמת הבעלים, המנהלים, השותפים והעובדים. המטרה היא לאפיין את המצב הקיים, לשמוע את העובדים בשטח ולבדוק את מהן החוזקות והחולשות של העסק

ניתוח ואפיון

בחינת תהליכי העבודה בעסק, כולל מיפוי תהליכי עבודה בתחומים שונים: לוגיסטיקה ותפעול, שירות ומכירה, כספים, משאבי אנוש ועוד. בנוסף, ננתח את המידע עסקי במטרה לבנות מתודות עבודה חדשות שיובילו לתוצאות טובות

הגדרת מטרות ויעדים

בשלב זה נגדיר יעדים ומטרות לכל תפקיד, מחלקה ולעסק כולו. המטרות שייקבעו יהיו ברורות ליישום, מדידות (כמותיות) וכמובן, ריאליות לביצוע בזמן שנגדיר מראש

הכנת תכנית עבודה עסקית

בניית תוכנית ייעודית בהתאם לכשלים והאתגרים שמונעים מהעסק לצמוח קדימה. בתהליך נשלב שיטות וכלים בהקמת פלטפורמות ייעודיות לשיפור וייעול העסק שלכם, כאשר את הכלים נשלב בתוכנית מוצלחת לטווח המיידי והארוך

יישום התוכנית

הליווי אינו תם בכתיבת התוכנית, אלא ביישומה בפועל בשטח. זו הסיבה שתקבלו ליווי מלא עד ליישום התוכנית, שלב שלב עד להגעה ליעדים שיוגדרו מראש

במה באה לידי ביטוי האפקטיביות של ייעוץ עסקי?​

1. אסטרטגיה עסקית

יועצים לעסקים קטנים יכולים להופיע כאסטרטגי מותג. בעלי עסקים מתקשים בדרך כלל לקבוע את הדרך הטובה ביותר להצמיח את העסק שלהם. חברת ייעוץ עסקי יכולה להמליץ על טקטיקות ספציפיות להשגת יעדים עסקיים בשביל לסייע לנתב מחדש את הצמיחה של העסק. המלצות אלו יכולות לכלול שיתוף פעולה עם מותגים אחרים או הוספת קווי מוצרים.

2. ניהול משברים ופתרון בעיות

בעלי ארגונים קטנים רבים לא היו מוכנים למשברים המפתיעים והבלתי נמנעים שמתעוררים עם חלוף הזמן. מגפת הקורונה הותירה בעלי חברות רבים מבולבלים לגבי אופן הפעולה במצב מסוג זה. מצבי חירום אחרים עשויים לכלול פרצות אבטחה, אסונות טבע, תאונות תעשייתיות, תביעות אחריות למוצר וכיוצא בזאת. לעולם לא תהיו מוכנים לגמרי לכל משבר, אך אתם יכולים לנקוט בצעדים על מנת להתכונן למשבר מסוים. יועץ עסקי טוב יספק ניתוח מעמיק של הפגיעות שלכם ויעזור לכם לתכנן תכנית מגירה.

3. יעילות ורווחים מוגברת

שירות ייעוץ עסקי מתמחה בטכנולוגיות חדשות ומייעץ להרחבת הרווחיות והיעילות של העסק. חדשנות עסקית שמגשימה יעדים אלה כוללת ניהול רשומות, הדמיית מסמכים, אחסון נייד וכיוצא בזה. הבנת כל החידושים הללו דורשת ידע של הטכנולוגיה ויישומיה.

4. ייעוץ מומחה לפרויקטים עסקיים

חדשנות עסקית היא לרוב הליך קשה. שכירת יועץ עסקי עשויה לספק לכם נקודת מבט נוספת המבוססת על הניסיון של היועץ העסקי בתמיכה בשפע רב של מיזמים ושיטות עבודה מומלצות בתעשייה. אתם עשויים להפיק תועלת מהרעיונות והטכניקות החדשניות של היועץ העסקי, כדי לעזור לעסק שלכם לצמוח ולשפר את הביצועים הכוללים שלו.

5. תגדילו את גודל החברה שלכם

החברה שלכם יכולה לקבל חיזוק באמצעות שירותיו של יועץ עסקי בעל ניסיון בכיוון הרצוי. היועץ  מסוגל לכוון הערכה של העסק שלכם על מנת לזהות חולשות פוטנציאליות ומחסומים אחרים. כמו כן, יועץ עסקי יכול לעזור לעסק שלכם ליצור מוסכמות מידע כדי לשפר את התקשורת וליצור תכנית התאוששות מאסון מקיפה. בנוסף לכך, ייעוץ עסקי יכול לעזור לכם להכשיר את אנשי הצוות שלכם על הצד הטוב ביותר, לזהות ולטפל במשברים פוטנציאליים.

למי מתאים להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי?

 כמעט כל חברה יכולה למצוא עזר ביועץ עסקי. אם כי חלקן, כמו אלו שלהלן, יכולות לחוות את הערך המוסף של שירותים אלו, והנה קהל היעד לשירותים הללו:

  • עסקים שמוסיפים מחלקה חדשה יכולים לקבל סיוע בתכנון, הגדרה ואיוש מחלקה זאת.
  • סטארט אפים יכולים להיעזר ביועצים עסקיים על מנת להשלים את התכנון ולהתחיל להתקדם עסקית.
  • חברות שלא עומדות ביעדים הפיננסיים שלהן יכולות לשכור יועץ עסקי, כדי "לחפור" בחשבונאות שלהן.
  • ארגונים שקיימים כבר זמן מה יכולים להפיק תועלת מנקודת מבט חדשה.
  • עסקים שמתחילים קמפיינים חדשים עשויים להפיק תועלת מהמחקר והמומחיות של היועץ העסקי.
פיתוח עסקי הוא עמוד התווך של כל עסק

מאמרים מהאתר

שאלות ותשובות

ייעוץ עסקי יכול לספק תובנות וכלים מקצועיים הם ללא שטח או תפאורה עיקרית בתנאים הקיימים של העסק, שיכולים לסייע להגדיל את הרווחיות ולשפר את הביצועים.

ייעוץ עסקי יכול להיות שימושי במגוון מצבים, כולל כאשר יש צורך לשפר את הביצועים, לפתח אסטרטגיה עסקית, לשוקל אפשרויות מיזמים חדשים, ולשפר את תהליכי העבודה בארגון.

המחיר ותנאי המחיר משתנים בהתאם לטווח הזמן, הצפי לסוג העסק, והתחום העיסוק. מומלץ ליצור קשר עם שלומי גבאי מומחה לייעוץ עסקי כדי לדון ולקבל מענה ספציפי.

אודות שלומי גבאי

זכרו - בהירות עסקית מתורגמת לרווחיות!
למידע נוסף על השירות, התקשרו עוד היום >>>