שלומי גבאי יועץ עסקי

יחד נגיע לשיאים חדשים

מרגישים ש'משהו לא עובד נכון'? שאתם כמעט נוגעים ביעד אבל הוא תמיד חומק? שאתם יכולים להרוויח יותר? לייעל את דרכי הניהול שלכם? לשלב בין עסק לחיים אישיים?

שמי שלומי, ואני מזמין אתכם להצטרף אליי למסע מרגש של צמיחה, למידה והצלחה. יחד אתכם, נחקור הזדמנויות חדשות ונמקסם הזדמנויות קיימות, נגבש אסטרטגיות מנצחות ונוביל את העסק שלכם אל עבר רווחיות ושגשוג. 

אתם לא לבד בתהליך הזה – אני כאן בשבילכם, עם הכלים והידע הנדרשים כדי לקחת את העסק שלכם קדימה. 

בואו נצא לדרך, נעשה צעדים משמעותיים ונגיע להישגים גדולים. 

מחכה לשמוע מכם ולהתחיל את השינוי כבר היום.

אני מזמין אתכם/ן לספר לי על העסק שלכם, האתגרים והמטרות

קצת על התהליך שנעבור

מאפיינים

הכרת פעילויות הליבה, ההון האנושי והתהליכים הקיימים בעסק. אפיון תהליכי העבודה, כולל מיפוי תהליכים בתחומים שונים, ניתוח נתונים וזיהוי החוזקות והחולשות.

מגדירים

קביעת יעדים ומטרות שיהיו ישימים מעשיים לביצוע, ובהתאמה לזמנים אשר יוגדרו מראש. היעדים והמטרות ייקבעו בשיתוף עם ההנהלה ויוגדרו לכל הרמות עד לאחרון העובדים.

מכינים

תוכנית עבודה המשלבת שיטות שונות לשיפור וייעול העסק ובניית מתודות עבודה. התוכנית תכיל את כל המטרות, היעדים והמשימות שיש לבצע במהלך השנה לכל מחלקות העסק.

מיישמים

ליווי לאורך כל התהליך עד ליישום תוכנית העבודה. הליווי כולל: בקרה, מעקב וביצוע שיחות משוב.

מגדילים

זהו השלב שאתם כבעלי עסק נהנים מהגדלת הרווחיות ומעסק שעובד במלוא מובן המילה.

מסתכלים קדימה, מסתכלים רחוק

עבור בעלי ובעלות עסקים רבים, הדרך אינה פשוטה, ולעיתים רצופה בקשיים ואתגרים. 

מתח, מחשבות בלתי פוסקות ותחושת תסכול הם רגשות טבעיים כשמתמודדים עם מציאות עסקית לא פשוטה:

החל ממתחרים נוספים באותו, דרך קהל יעד קשה לפיצוח ועד להיותנו בעלי עסקים בישראל שיודעת מציאות דינמית והפכפכה.

תוכנית הייעוץ שלי נועדה לא רק לעזור לבעלי עסקים לצאת ממשברים ולהרים את העסק הלאה, מטרתי היא לתת לכם כלים לקבלת החלטות, כלים להתמודדות ולחשיבה יצירתית, כלים לנווט את הספינה גם בסופה אל עבר חוף מבטחים.

בעזרת תוכנית עבודה מסודרת, היערכות מחודשת וחוסן נפשי שמשאיר אתכם עם הרגליים על הקרקע, 

אתם תוכלו להתגבר על כל קושי ואתגר

אתם תמצאו את הנוסחה שתהפוך את העסק ליציב ורווחי יותר

אתם תדעו לנתח ולהציב לעצמכם יעדים ברורים ומעשיים

המטרה שלי היא לספק לכם את הכלים, התמיכה והליווי הנדרשים כדי שנשים את העסק שלכם במסלול הנכון ונשיג את ההצלחה שאתם שואפים אליה. 

והכי חשוב, נתחיל בעשייה.

התהליכים שאני מציע

ייעוץ עסקי

הטמעת תהליכי עבודה חדשים באמצעות ליווי עסקי מקיף ומתן כלים ייעודיים המותאמים לאופי העסק ולהתמודדויות שלו אל מול האתגרים השונים.

אימון עסקי למנהלים

אימון אחד על אחד במטרה להעניק למנהלים כלי ניהול לצורך הכשרת העובדים,
החדרת מוטיבציה, ביצוע בקרה על תהליכי העבודה וכו׳.

ייעוץ אסטרטגי

בניית אסטרטגיה לעסק והתאמתה באופן אבסולוטי לתנאי שוק דינאמי ויצירת רווחיות עכשווית ועתידית.

ליווי עסקי

ליווי עסקי

תהליך ליווי בו אני ואתם נמצאים יחד באותה הסירה. לא משימות חודשיות ולא דגשים, כי אם ניהול משותף של העסק (וניתן להחליף בעת הצורך לייעוץ תקופתי)

בניית תוכנית עסקית

בניית תוכנית עסקית

בנייתה של תוכנית פעולה ברורה המגדירה את כל מבנה בית העסק, היעדים, כוח האדם, תקציבים, אמצעי שיווק ולמעשה יוצרת אסטרטגיה ברורה ומפורטת.

פיתוח עסקי

מרגישים שישנו חזון חסר? דבר מה שלא מניע את הצעד הבא? באמצעות ייעוץ נקודתי, נתווה את הדרך לפיתוחו של העסק בכל עת ועת. נכון לעסקים וותיקים וחדשים.

סיפורי הצלחה

כל עסק הוא עולם ומלואו, וכך גם כל אתגר וכל יעד.

שמח לשתף אתכם במסע שלי ושל לקוחותיי

תפקידו של יועץ עסקי

אם תשאלו אותי, תפקידו של יועץ עסקי הוא לצאת למסע משותף של שינוי, צמיחה והגשמה יחד עם הלקוח/ה. לפעמים כל מה שצריך זו הדחיפה לעשות את הצעד הראשון.

זהו תהליך מעמיק שבו אנחנו חוקרים יחד את המהות הייחודית של העסק שלכם, מגלים את הפוטנציאל הטמון בו ומובילים אותו ליעד. 

כל עסק הוא עולם ומלואו, עם אתגרים ייחודיים, חלומות ושאיפות ייחודיות. לכן, ייעוץ עסקי מוכרח להיות מותאם באופן אישי לכל עסק ועסק.

בתהליך הייעוץ, אני שם דגש על הקשב אליכם, הבנת הצרכים שלכם והכרת האופי הייחודי של העסק שלכם. רק ככה נוכל להצליח.

נבנה אסטרטגיה מותאמת אישית שתאפשר לכם לפרוץ דרך ולהגשים את היעדים שהצבתם לעצמכם. 

הייעוץ העסקי הוא הרבה מעבר לטכניקות ושיטות עבודה – הוא חוויה מרגשת של התחדשות והתפתחות. זהו תהליך שבו אנו מנתחים ומבליטים את הייחודיות של העסק שלכם, מעצבים אותו ומנווטים אותו בהתאם לחזון שלכם תוך שימת דגש על רווחיות ומודל עסקי נכון. 

ניסיון מתוך השטח

לייעוץ העסקי הגעתי לאחר תהליך ארוך וממושך; תהליך שבמסגרתו כיהנתי בתפקידי ניהול ותפעול בכירים בחברות המובילות במשק.

עם מרוצת הזמן, התחוור לי עד כמה הניסיון והאתגרים שמולם עמדתי, הם אלו שהיוו עבורי כבסיס להצלחה. את הניסיון הזה אני לוקח איתי לכל עסק וחברה אותם אני מלווה. הניסיון הוא זה שמאפשר לי להקנות כלים לבעלי ובעלות עסקים לקבל החלטות מושכלות, להימנע מטעויות ולהפיק את המרב מהזדמנויות עסקיות. 

הנה כמה סיבות מדוע הניסיון העשיר של היועץ העסקי כל כך חשוב:

  1. הבנת השוק והענף: יועץ בעל ניסיון רב מבין לעומק את הדינמיקה של השוק והענף שבו פועל העסק שלכם. הוא מכיר את הטרנדים, האתגרים וההזדמנויות, ויודע כיצד למנף את הידע הזה לטובת העסק שלכם.
  2. יכולת לפתור בעיות מורכבות: כיועץ עסקי מנוסה פגשתי בעבר במגוון רחב של מצבים מאתגרים. עם הניסיון מתגבשים הכלים והידע להתמודד עם כל אתגר שעשוי להתעורר וגם לצפות אתגרים. הניסיון מאפשר לזהות בעיות במהירות ולמצוא פתרונות יעילים ומעשיים.
  3. קשרים ונט-וורקינג: לאורך השנים, יועצים מנוסים מפתחים רשת קשרים מקצועיים נרחבים וענפים. קשרים אלו יכולים לפתוח דלתות חדשות לעסק שלכם, להביא לשיתופי פעולה מועילים ולספק גישה למקורות מידע ומשאבים חיוניים.
  4. תובנות ואסטרטגיות מוכחות: הניסיון הרב מאפשר להבין מה באמת עובד בשטח ולערוך צעדים מושכלים. הוא יכול לספק לכם תובנות מבוססות ולהמליץ על אסטרטגיות שהוכחו כמוצלחות במצבים דומים בעבר.
  5. שקט נפשי וביטחון: כאשר אתם עובדים עם יועץ מנוסה, אתם יכולים להיות בטוחים שיש אתכם מי שצועד יחד אתכם, מבין את המורכבויות של ניהול עסק ושמחזיק ביכולת להנחות אתכם בצורה המיטבית.

 

ייעוץ עסקי עם ניסיון מוכח, הוא לראות עיני, גורם מכריע בסלילת הדרך אל עבר הצלחה עסקית. כשאני לצידכם, אצייד אתכם בכלים הנכונים, בתובנות ובאסטרטגיות המובילות, כדי שגם אתם תוכלו לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

שאלות נפוצות

ייעוץ עסקי הוא תהליך שבו יועץ חיצוני מספק לבעלי עסקים תמיכה, הכוונה ותובנות לשיפור הביצועים העסקיים. הייעוץ כולל ניתוח עסקי מלא ומפורט, גיבוש אסטרטגיות, פתרון בעיות, ליווי עסקי ופיתוח למנהלים.

אם אתם חווים אתגר בניהול העסק, מתמודדים עם ירידה ברווחים, חוסר עלייה או הפסדים, מתקשים לקבל החלטות או מרגישים שהעסק תקוע, ייעוץ עסקי יכול לסייע לכם למצוא פתרונות ולהתקדם קדימה.

תהליך הייעוץ מתחיל בפגישת היכרות וניתוח ראשוני של העסק. 

לאחר מכן, נבנית תוכנית עבודה מותאמת אישית הכוללת מטרות ויעדים ברורים. היועץ מלווה את העסק ביישום התוכנית, עוקב אחר ההתקדמות ומבצע התאמות לפי הצורך.

אורך תהליך הייעוץ משתנה בהתאם לצרכי העסק ולמטרות שהוגדרו. 

זה יכול להיות תהליך קצר של מספר חודשים ועד לליווי ממושך של שנה ויותר.

ישנם גם בעלי ובעלות עסקים שמבקשים להיעזר בשירות ע"פ צורך.

הצלחת הייעוץ נמדדת בהתאם להשגת המטרות והיעדים שהוגדרו בתחילת התהליך. שיפור בביצועים העסקיים, עלייה ברווחים, יעילות תפעולית ושביעות רצון מוגברת של הלקוחות, אלו הם מדדים חשובים להצלחת הייעוץ.

בהחלט.

ייעוץ עסקי יכול להיות מועיל לעסקים בתחילת דרכם, לעסקים מבוססים ולחברות גדולות. בכל שלב יש אתגרים והזדמנויות ייחודיות שהייעוץ יכול לסייע בהתמודדות איתם.

חשוב לבחור יועץ בעל ניסיון מוכח בתחום שלכם, עם המלצות חיוביות מלקוחות קודמים. כדאי לקיים פגישת היכרות לבחון את הכימיה האישית ולוודא שהיועץ מבין את הצרכים והשאיפות שלכם.